Arozzi TORRETTA
Arozzi TORRETTA

Arozzi Torretta sukurta Švedijoje, yra ergonomiška, turi modernizuotas funkcijas, įskaitant porankius, kurių aukštį galima reguliuoti ir rotaciją, papildomas juosmens ir galvos atramas, taip pat storio užpildo sėdynes ir atlošą.

 • 249,00 € Nėra sandėlyje

  Arozzi Torretta žaidimų kėdžių šeima siūlo komforto ir dizaino pagerinimus, kurie leidžia patogiau pasinerti į savo mėgstamų žaidimų pasaulį ir produktyviau žaisti bei dirbti. Kokybiška audinio danga kvėpuoja ir vėsina net didžiausio streso akimirkomis, o išvaizda padarė Arozzi mėgstamą žaidėjų visame pasaulyje.

  249,00 €
  Nėra sandėlyje
 • Arozzi Torretta žaidimų kėdžių šeima siūlo komforto ir dizaino pagerinimus, kurie leidžia patogiau pasinerti į savo mėgstamų žaidimų pasaulį ir produktyviau žaisti bei dirbti. Kokybiška audinio danga kvėpuoja ir vėsina net didžiausio streso akimirkomis, o išvaizda padarė Arozzi mėgstamą žaidėjų visame pasaulyje

  249,00 €
  PREKĖ YRA KAUNO SANDĖLYJE
 • Arozzi Torretta žaidimų kėdžių šeima siūlo komforto ir dizaino pagerinimus, kurie leidžia patogiau pasinerti į savo mėgstamų žaidimų pasaulį ir produktyviau žaisti bei dirbti. Kokybiška audinio danga kvėpuoja ir vėsina net didžiausio streso akimirkomis, o išvaizda padarė Arozzi mėgstamą žaidėjų visame pasaulyje.

  249,00 €
  PREKĖ YRA KAUNO SANDĖLYJE
Rodomos 1 - 3 of 3 prekės