Žaidimų kėdė Diablo Cresto mėlyna - balta

Nauja prekė

GALITE PASIRINKTI GARANTINĮ LAIKOTARPĮ NUO 12 iki 24 MĖNESIŲ

Smulkiau

99,00 € su PVM

109,00 € su PVM

-10,00 €

Pridėti prie pageidavimų

5 Prekės

SpalvaBalta - mėlyna
GamintojasDiablo
MedžiagaDirbtinė oda
Naudotojo ūgisnuo 145 iki 200
Bendras aukštisnuo 114 iki 124
Sėdimos dalies aukštisnuo 42 iki 52
Sėdimosios dalies plotis49
Sėdimosios dalies gylis49
Atlošo aukštis72
Žaidėjo svoris iki120

Sportinis dizainas.

Akį traukiančios spalvos ir sportiška išvaizda - Diablo Cresto yra puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta kompiuterinius žaidimus, automobilių lenktynes ir patogią padėtį prie stalo. Patogumas ir funkcionalumas – tai ilgų valandų praleidžiamų prie stalo proritetai. Štai kodėl biuro ir žaidimų kėdė Cresto aprūpinta tinkamu atlošu ir reguliavimo sistema. Minkšta sėdimoji dalis, plati siuvinėta juosta atlošo viduryje - stabili atrama nugarai, visa tai padeda išlaikyti teisingą stuburo padėtį. Tinkamai suprojektuotos rankenos ant atlošo - ne tik sportiškai kėdės išvaizdai, bet ir geresniam vėdinimui ir stuburo kaklinės dalies atramai.

Svarbiausia – funkcionalumas

Teisinga kūno laikysena ir teisinga atrama visam stuburui yra absoliutus prioritetas leidžiant ilgas valandas prie stalo. Nuovargis, sunkiai sukaupiamas dėmesys ir galūnių tirpimas bei skausmas visame kūne yra blogai sukonstruotos kėdės rezultatas. Štai kodėl modelyje Cresto sukonstruota didelė ir stabili atrama galvai, kontūrinis atlošas ir porankiai tinkamame aukštyje. Reguliavimo sistema leis nustatyti reikalingą pokrypį bei aukštį. Medžiaga, iš kurios pagaminta kėdė, yra maloni ir lengvai prižiūrima, tinklelis pagerina oro cirkuliaciją tarp kūno ir žaidimų kėdės.

Įvertinimas 
2017-09-07

Bueno!

Kede tikrai patogi, ir kokybe gera. Ypac ivertinus kaina, tai tikrai labai geras variantas. Ir lengvai surenkama.
Pardavejas labai gerai atlieka savo darba, bendrauja, stengiasi, kad uzsakymas atvyktu laiku, duoda visa informacija kurios reikia.
10/10

  Įvertinimas 
  2017-08-24

  Justas

  Labai gera.

   Įvertinimas 
   2017-08-23

   Kėdė

   Puiki kėdė. Greitas pristatymas.

    Parašykite savo atsiliepimą!

    Parašyti atsiliepimą

    Panašios prekės