Ergonominė kėdė V-DYNAMIC juoda-pilka

Nauja prekė

289,00 € su PVM

299,00 € su PVM

-10,00 €

PREKĖ YRA KAUNO SANDĖLYJE

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Kėdės spalva Balta - pilka
Gamintojas Predator
Kėdės medžiag1a Medžiaga
Naudotojo ūgis nuo 145 iki 200
Bendras aukštis nuo 120 iki 142
Sėdimosios dalies plotis 50
Sėdimosios dalies gylis 49
Atlošo aukštis 58
Galima apkrova iki 150 kg

BIURO KĖDĖ V-DYNAMIC

Praktiška, patikima, elegantiška. Tai yra biuro kėdės V-DYNAMIC stipriosios pusės. Elegantiška spalva su sidabro ir juodos spalvos apdaila suteikia puikų akcentą klasikiniam ir moderniam interjerui. Kruopštus dizainas papildo tvirtą kėdės konstrukciją, ergonomiškumo sprendimus bei funkcionalumą.

EFEKTYVUS MINIMALIZMAS

Balta V-DYNAMIC biuro kėdė yra puikus pasirinkimas skandinaviško minimalizmo ir subtilaus dizaino mėgėjams. Detalės papildo elegantišką struktūrą: juodos sienelės ir porankiai, sidabriniai bėgiai ir penkių ašių pagrindas. Dėl šio klasikinio dizaino ir modernių tendencijų derinio, kėdė gražiai papildo biurų ir konferencijų salių interjerą. Taip pat labai svarbu, kad dėka grakštaus dizaino ir kompaktiško dydžio, lengvai ir greitai sukuriama funkcionali darbo vieta.  

SVEIKATOS SPRENDIMAI

Dėka išmanių sprendimų V-DYNAMIC biuro kėdė efektyviai sujungia komfortą su ergonomika. "Pro-health" funkcijos leidžia išvengti nugaros, kaklo ir galvos skausmo, kontraktūrų. Kėdės konstrukcija palaiko ir stabilizuoja teisingą padėtį, stuburas gauna mažesnes apkrovas ir šalina neigiamas ilgų darbo valandų priešais kompiuterio ekraną pasėkmes.

V-DYNAMIC biuro kėdės funkcionalumas:

- reguliuojama sėdimoji dalis (pirmyn-atgal ir aukštyn-žemyn): leidžia nusistatyti optimalų aukštį ir padėtį prie stalo, užtikrina teisingą sėdėseną;

- reguliuojamos pagalvėlės: apsaugo kaklą, stabilizuoja padėtį, žymiai sumažina kaklo raumenų įtampą;

 - poslinkis pirmyn – atgal, labai svarbus kėdės elementas, nes palaiko stuburą, galimas individualus reguliavimas stuburo atžvilgiu, leidžia pasirinkti optimalią poziciją darbo metu;

- reguliuojami porankiai (į šonus, pirmyn-atgal ir aukštyn-žemyn) užtikrina tvirtą pagrindą ir komfortą rankoms;

PAPILDOMA INFORMACIJA

V-DYNAMIC biuro kėdė turi guminius ratus, kurie užtikrina tylų ir sklandų kėdės judėjimą ant bet kokio paviršiaus. Be to, nepalieka įbrėžimų ant grindų.

Parašyti atsiliepimą

Panašios prekės