Žaidimų kėdė Diablo X-Eye juoda - žalia

Nauja prekė

GALITE PASIRINKTI GARANTINĮ LAIKOTARPĮ NUO 12 iki 24 MĖNESIŲ

Smulkiau

199,00 € su PVM

209,00 € su PVM

-10,00 €

Pridėti prie pageidavimų

Šios prekės laikinai neturime sandėlyje. Pristatymas gali trukti nuo 3 iki 12 darbo dienų. Jei norite užsakyti prekę, susisiekite su užsakymų priėmimų skyriumi tel.: +370 698 48348 arba elektroniniu paštu: info@gamingchairs.lt

SpalvaJuoda - žalia
GamintojasDiablo
MedžiagaDirbtinė oda
Naudotojo ūgisnuo 145 iki 200
Bendras aukštisnuo 128 iki 135
Sėdimos dalies aukštisnuo 47 iki 54
Sėdimosios dalies plotis53
Sėdimosios dalies gylis53
Atlošo aukštis81
Žaidėjo svoris iki120

Žaidimų kėdės profesionaliems žaidėjams. Turime akį žaidimams..

... nes žaidimų kėdžių linija Diablo X-Eye sukurta tapti žaidimo dalimi ir išbaigti veiksmą vykstantį ekrane. Ergonomiški sprendimai, originalus dizainas. Kaip žaidėjai, mes žinome, kokia svarbi patogi sėdėjimo poza, todėl sukurta kėdė, kuri greičiau nei jūs galite įsivaizduoti, prisiderins prie jūsų figūros ir padės atrasti naują žaidimų lygį.

Nusprendus, kad "tiesiog geros žaidimų vietos" nepakanka, buvo sukurta konstrukcija, užtikrinanti, kad net po ilgo RPG maratono jūsų nugara bus pailsėjusi. Diablo X-Eye žaidimų kėdė turi aukštą atlošą ir funkcionalų reguliavimą. Sėdimosios dalies dėka išlaikoma teisinga kūno padėtis ir išlieka judėjimo laisvė. Trumpai tariant, linija X-Eye turi viską, ko jums reikia.

Prošvaistė tavo akyse

Diablo X-Eye žaidimų kėdės yra avangardiškiausia kolekcijos linija. Velniškos akys, intensyvios spalvos, dinamiškas siluetas ir aukštos kokybės medžiaga yra tai, kas pavers jūsų kambarį į Diablo versijos erdvę.

CHECK ENTER PLAY

Parašyti atsiliepimą

Panašios prekės