Žaidimų kėdė Diablo X-Player juoda - raudona

Nauja prekė

GALITE PASIRINKTI GARANTINĮ LAIKOTARPĮ NUO 12 iki 24 MĖNESIŲ

Smulkiau

179,00 € su PVM

189,00 € su PVM

-10,00 €

Pridėti prie pageidavimų

Šios prekės laikinai neturime sandėlyje. Pristatymas gali trukti nuo 3 iki 12 darbo dienų. Jei norite užsakyti prekę, susisiekite su užsakymų priėmimų skyriumi tel.: +370 698 48348 arba elektroniniu paštu: info@gamingchairs.lt

SpalvaJuoda - raudona
GamintojasDiablo
MedžiagaDirbtinė oda
Naudotojo ūgisnuo 145 iki 200
Bendras aukštisnuo 128 iki 135
Sėdimos dalies aukštisnuo 47 iki 54
Sėdimosios dalies plotis53
Sėdimosios dalies gylis53
Atlošo aukštis81
Žaidėjo svoris iki120

Žaidimų kėdės profesionaliems žaidėjams

Žaidimų kėdės Diablo X-Player sukurtos tam, kad pasijusumėte profesionaliausiu žaidėju. Galiausiai galite sau leisti svaiginančiai ergonomiško dizaino, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintą kėdę. Bet tai tik pradžia, nes su linijos X-Player žaidimų kėde tapsite pagrindiniu žaidimo veikėju.

Žaidimų kėdės su įspūdžiu

Kaip tik atsisėsite, pajusite, kad žaidimas gali būti dar labiau įtraukiantis. Pagalvėlė, juosmens atrama, reguliuojamas atlošas, kontūrinė sėdimoji dalis, stabiliūs porankiai ... Apgalvota viskas, kad pritaikyti sėdimąją dalį prie jūsų figūros, sumažinti nugaros ir riešo apkrovą. Pajusite tai iš karto.

Pajusk dizainą

Diablo X-Player žaidimų kėdžių linija tai pasakiškų atspalvų eko odos gaminiai. Efektingas reljefinis siuvinėjimas sukuria išskirtinį charakterį. Kai tik pajausite tai - patirsite nepakartojamą malonumą ir tai taps jūsų žaidimo dalimi.

CHECK ENTER PLAY

Parašyti atsiliepimą

Panašios prekės