Tik internetu

Fitbit - Flex 2 Lavender

500854

Nauja prekė

79,95 € su PVM

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Tipas Išmanioji apyrankė
Ypatybės • Aktyvumas visą dieną; • Automatinis miego sekimas; • LED ekranas (rodo progresą siekiant tikslo); • Ilgas baterijos veikimo laikas (Iki 5 dienų*).
Other *** TEGUL FIZINIS AKTYVUMAS BŪNA SMAGUS TIEK DIENĄ, TIEK NAKTĮ. * Visos dienos aktyvumo sekimas. Sekite savo žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas, aktyviai praleistą laiką, aktyvumą per valandą bei laiką, kuomet esate neveiklus. *„SmartTrack“ funkcija. Automatiškai sekite tokią veiklą kaip bėgimas, sportavimas ar aerobikos treniruotės, o mankštos santrauką peržiūrėkite Fitbit programėlėje. * Automatinis miego sekimas. Automatiškai sekite savo miego trukmę ir kokybę, nustatykite miego tikslus ir priminimą eiti miegoti, kad suformuoti gerus miego įpročius, bei ramiai nubuskite, pažadinti tylaus žadintuvo signalo. * Atsparus vandeniui. Sekite ir lengvai peržiūrėkite savo plaukimo rezultatus Fitbit programėlėje. Drąsiai taškykitės - tiek vonioje, tiek paplūdimyje - „Flex 2“yra atsparus vandeniui iki 50 metrų gylio. *** BŪKITE PASIEKIAMI DIENĄ. * Skambučių ir žinučių pranešimai. Kai jums skambina ar gaunate žinutę, „Flex 2“ vibruoja, o diskretiškame LED ekrane mirksi koduotos spalvotos švieselės, taigi nepraleisite svarbių žinių. * Priminimai judėti. Tam, kad išliktumėte aktyvūs visą dieną, „Flex 2“ siunčia jums priminimus judėti, kurie skatina jus kiekvieną valandą nueiti 250 žingsnių. * Ilgas baterijos veikimo laikas. Iki 5 dienų trukmės baterijos veikimo laikas* ypač plonu prietaisu galite sekti savo aktyvumą visą dieną ir naktį be poreikio jį įkrauti. *** APYRANKĖ TOKIA MAŽA, O GALI TIEK DAUG. 31,7 x 8,9 x 6,8 mm. Sveria 23,53 g. *** PRIDERINKITE SPORTUI. PRIDERINKITE GYVENIMO ĮVYKIAMS. * Dirželis. Šie ypač ploni, vandeniui atsparūs dirželiai sukurti taip, kad būtų patogūs. * Apyrankė. Pasiekite tikslų ir gaukite komplimentų su šia gražia, rankomis poliruota apyranke. * Kabantis kaklo papuošalas. Šis elegantiškas kaklo papuošalas grakščiai kabėdamas seka jūsų žingsnius, nueitą atstumą ir daugelį kitų dalykų.** *** TOKIO FIZINIO AKTYVUMO DAR NESATE MATĘ. Atidžiau apžiūrėkite „Flex 2“ aksesuarus ir pamatykite, kaip paprastai galite pritaikyti savo sekimo prietaisą dienai ar nakčiai, arba treniruotei ar vestuvėms.
Specialios funkcijos • Atsparus vandeniui. Sekite plaukimą. • Tarpusavyje keičiami aksesuarai. • Priminimai judėti. • SmartTrack™. Automatinis treniruočių atpažinimas. • Skambučių ir žinučių pranešimai.
Spalva Šviesiai violetinė / levandų
Short Description” Ikoniškiausia Fitbit išmanioji apyrankė, dabar kaip niekad anksčiau pritaikoma asmeniniams poreikiams. Pati ploniausia Fitbit apyrankė. Išimamą sekiklį galima naudoti su dirželiu, apyranke ir kaip kabantį kaklo papuošalą.
Medžiaga Apyrankė yra pagaminta iš lankstaus, patvaraus elastomero. Sagtis pagaminta iš chirurginio nerūdijančio plieno. Flex 2 yra pirmoji Fitbit išmanioji apyrankė atspari vandeniui - galima naudoti iki 50 m gylio. Po maudynių ar sušlapus apyrankei, rekomenduojama apyrankę išdžiovinti. Nešiokite apyrankę sausą ir švarią - taip bus geriausia jūsų odai. Nerekomenduojama dėvėti Flex 2 apyrankės einant į pirtis ar karštą kubilą.
Contents Fitbit Flex 2 sekiklis, Flex 2 klasikinės apyrankės (maža ir didelė), įkrovimo laidas
Environmental specifications Aplinkos reikalavimai: veikimo temperatūra: -10° iki 45° C ; Max aukštis iki kurio apyrankė veikia: 9,144 m
Size and number Tinka riešams nuo 14 iki 17 cm ir nuo 16,5 iki 20,6 cm
Baterija Rekomenduojama įkrauti apyrankę kas keletą dienų, taip užtikrinsite, kad apyrankė visą laiką seks jūsų aktyvumą; Baterijos gyvavimo laikas: iki 5 dienų. Kaip dažnai reikia krauti bateriją priklauso nuo to kokie prietaiso nustatymai, naudojimo režimas ir kt.; Baterijos tipas: Ličio polimerų; Įkrovimo laikas: 1-2 val;

Parašyti atsiliepimą

Panašios prekės