Žaidimų kėdės - nauja kėdžių e-mada?

Žaidimų kėdės - nauja kėdžių e-mada?

Įrodyta tiesa yra ta, kad ilgos valandos praleistos prie kompiuterio per labai trumpą laiką gali neigiamai paveikti jūsų savijautą. Netinkama sėdėjimo poza sukelia  nugaros, kaklo ir galvos skausmus. Kodėl žaidimų kėdės vis labiau populiarėja, netgi tarp žmonių, kurie nėra aistringi žaidimų fanai? Ar turėti žaidimų kėdę yra būtina, ar tai tik nauja mada?

Įsigilinkite į detales!

Faktas, kad milžiniškos žaidimų kėdės yra modernios ir dizaineriui nereikia niekam to įrodinėti – tai matoma iš pirmo žvilgsnio. Kėdės savo forma primena daugumos sportinių automobilių krėslus, kurie tarsi perkelti tiesiai iš lenktyninio automobilio. Sėdėdami šioje kėdėje, jūs jaučiate, kad jūsų galimybės neribotos! Ji suteikia jums kovingą dvasią žaidimų ar darbo su kompiuteriu metu. Modernus dizainas tiesiog nori, kad kambaryje ar biure akis turėtų kuo pasimėgauti. 

Žaidimų kėdės ir ergonomika 

Kelios valandos per dieną nepatogioje kėdėje, atims malonumą žaisti, dėl skausmo beveik visame kūne. Taigi, atrodytų, nereikšmingos detalės, tokios, kaip kaip išformuoti atlošai, yra labai svarbios jūsų savijautai. Ergonominė kėdė turi turėti visų pirma tinkamai išformuotą atlošą bei sėdimosios dalies ir porankių aukščio reguliavimą. Tik tinkama kėdė užtikrins, kad jums bus malonu joje praleisti po keletą valandų per dieną.

Žaidimų kėdės ir spalva

Nuobodžios, monochrominių spalvų schemos neišsiskiria iš minios, neatkreipia į save dėmesio ir, svarbiausia, neveikia kaip stimuliatorius. Štai kodėl dauguma žaidimų kėdžių yra idealus šiuolaikinio dizaino ir energingų spalvų derinys, kurios stimuliuoja net 3 valandą ryto. Subalansuotas juodos ir baltos, raudonos, žalios arba mėlynos spalvos derinių žaidimų kėdės puikiai tinka tiek paauglio miegamąjame, tiek ir moderniame bute.

Žaidimų kėdės ir reguliavimo sistema

Kaip automobilių sporto žaidimų fanas, gerai žinote tą unikalią nuovargio  būseną po keletos valandų monotoniško žaidimo. Akimirką norėtumėte pakeisti padėtį, bet tam, kad atpalaiduotumėte kūną, turite  nutraukti žaidimą. Žaidimų kėdės skirtos kaip tik tokioms situacijoms. Jos turi  supimosi funkciją ir/arba į horizontalią padėtį pastatomą atlošą. Tokie veiksmai taip pat yra puikus pratimas smegenims – greitas pozos pakeitimas, greitas prisitaikymas prie naujų sąlygų, ir jūs iš karto jaučiatės vėl energingi!

Žaidimų kėdės ir medžiagos

Žaidimų kėdes dažnai pasirenka žmonės, kurie praleidžia prie kompiuterio daug laiko, nebūtinai žaisdami. Kitas svarbus argumentas yra kėdžių gamybai naudojamų medžiagų kokybė. Nuo tvirtos struktūros, kuri suteikia kėdei pakankamą stabilumą ir apmušalų, kad nepaisant intensyvaus naudojimo išlaikys estetišką vaizdą ir bus lengvai valomi.