×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455, El. p. tomas@drema.lt

Žaidimų kėdės | Naujoji žaidimų klubo lyderė Diablo X-Fighter

Žaidimų kėdė Diablo X-Fighter juoda-šviesiai mėlyna

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

239,00 €(su PVM)

189,00 € (su PVM)

GALITE PASIRINKTI GARANTINĮ LAIKOTARPĮ NUO 12 iki 24 MĖNESIŲ

  • FIG-J-Z
  • 1 Vnt.
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

DIABLO X-FIGHTER ŽAIDIMŲ KĖDĖ

Paskutiniu metu žaidimų rinka buvo gana pilna ir triukšminga. Iki to laiko, kol kažkas pasikeitė. Stojo tyla, dulkės nusistovėjo, o visos akių poros pasisuko į ją.

"Diablo" kėdžių naujojo žaidimų klubo lyderė, visiškai nauja ir velniškai funkcionali - "X-FIGHTER". Jei esate reiklus žaidėjas ir vertinate maksimaliai kokybiškus produktus, jūs turite tai žinoti! Mes sukūrėme tobulą atsakymą į tūkstančius konkrečių klientų klausimų.

PIRMAUJANČIŲJŲ LYDERĖ

"X-FIGHTER" yra kėdė, kuri įkvepia. Velniško stiliaus dizainas: agresija, dinamika, komfortas ir ramybė - įkūnyta vienoje kėdėje. Tai produktas, kurį siūlome be abejonių, ir tegul visi, kurie mėgsta pailsėti prie kompiuterio, leidžia čia valandas!

PRABANGIAI PAPRASTA

1. Konstrukcija - platesnė nei anksčiau - garantuoja "ištirpimą"

2. Didesnė juosmens pagalvėlė - papildomas stuburas nugarai!

3. Perforacija - AIR-MESH ant nugaros ir sėdimosios dalies - vėdinimas karštomis dienomis ir jaudinančiais vakarais!

4. Porankiai. Be klasikinio reguliavimo aukštyn - žemyn, pridėta funkciją pirmyn-atgal. Maksimali ergonomika vienoje vietoje!

5. Pilna galvos atrama pritaikyta kiekvienam ūgiui - "pajauskite velnio kvėpavimą ant kaklo". Nepamirškite, kas jus lydi į turnyrus!

6. Aukščio reguliavimo mechanizmas - nustatykite kėdės aukštį pagal stalo aukštį ir savo ūgį, o jei norite atsipalaiduoti - naudokitės siūbavimo funkcija ir sėdėkite atsilošę.

ĮSIGYTI?

Geriau suteikti jai vietą priešais savo stalą, nei su ja kariauti. Taip - X-FIGHTER .... ;)

Kėdės spalva : Juoda - šviesiai mėlyna
Gamintojas : Diablo
Kėdės medžiaga : Dirbtinė oda
Naudotojo ūgis : nuo 145 iki 200
Bendras aukštis : nuo 121 iki 129
Sėdimos dalies aukštis : nuo 47 iki 55
Sėdimosios dalies plotis : 53
Sėdimosios dalies gylis : 55
Atlošo aukštis : 91
Žaidėjo svoris iki : 120

Parašyti atsiliepimą

Žaidimų kėdė Diablo X-Fighter juoda-šviesiai mėlyna

Žaidimų kėdė Diablo X-Fighter juoda-šviesiai mėlyna

GALITE PASIRINKTI GARANTINĮ LAIKOTARPĮ NUO 12 iki 24 MĖNESIŲ

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems